ترمیم شیشه اتومبیل (ترمیم شکستگی شیشه اتومبیل)

سیستم ترمیم شیشه اتومبیل از سال ۱۹۸۶ توسط کمپانی الترا باند ساخته شد و در سال ۱۹۹۴ این تکنولوزی وارد ایران شد و از آن تاریخ تاکنون در اغلب شهرستانها و مراکز استانها در حال فعالیت می باشد. با ورود این سیستم بسیاری از مشکلات مشتریان در مورد تعویض شیشه اتومبیل برطرف شده است.این کمپانی سهم به سزایی در اشتغالزایی داشته است.

از قابلیتهای مهم  مرکز ترمیم شیشه سرویس دهی در اسرع وقت به شما مشتریان عزیز در تهران بزرگ و حتی شهرستانها می باشد.ارائه فاکتور به همراه ضمانت کتبی به مدت ۵ سال از خدمات دیگر این مرکز می باشد.۲۰ سال تجربه ما در زمینه ترمیم شیشه اتومبیل بهترین تبلیغ ماست.

  • فروش دستگاه ترمیم شیشه ودستگاه پولیش شیشه اتومبیل
  • با آموزش بصورت تخصصی وخدمات پس از فروش
  • فروش لوازم ومواد اولیه ترمیم شیشه
  • پولیش و ساب شیشه جلو با دستگاه توسط افراد متخصص با بیش از ٢٠سال تجربه ١٠٠٪؜ تضمينى
شیشه های اتومبیل را بهتر بشناسیم

پولیش شیشه اتومبیل = ساب شیشه

شیشه های اتومبیل بعد از گذشت چند سال مات و کدر شده و باعث اختلال در دید هنگام رانندگی بخصوص هنگام رانندگی در شب می گردد. ( به این معنی که نور در سطح شیشه پخش می گردد)

مرکز ترمیم شیشه اتومبیل سورین با بکار گیری برترین و به روز ترین تکنولوژی روز دنیا که منحصرا در اختیار ما می باشد توانسته این مشکل را بدون آسیب زدن به شیشه اتومبیل بر طرف کرده و فرسودگی، ماتی و کدری شیشه را کاملا بر طرف کند.

شاید برای شما این سوال مطرح شود که ایا شیشه اتومبیل خود را ترمیم کنیم یا تعویض

زمانی که شکستگی شیشه خودرو شما قابل ترمیم است. توصیه میشود که آن را ترمیم کنید و گزینه تعویض را کنار بگذارید زیرا با تعویض شیشه خودرو شیشه اتومبیل شما از حالت فابریکی خارج میشود. و از لحاظ چسبندگی و آب بندی دیگر همان کیفیت اولیه را نخواد داشت شما زمانی شیشه خود را باید تعویض کنید که شکستگی شیشه بیش از اندازه بوده و یا قابل ترمیم نباشد.

نحوه ترمیم شیشه اتومبیل

استفاده از گزینه ترمیم بالیزرصرفاجهت جذب مشتری به کارمیرود درترمیم شیشه اتومبیل استفاده ازسیلندرهاوانزکتورهای مخصوص رزین مخصوص ترمیم شیشه واردمحل شکستگی شده وبااستفاده از اشعه یاهمان نور ماورابنفش رزین که داخل شکستگی تزریق شده راخشک میکند